IP KAMERY - bezpečnostní a dohledové IP kamery

Bezpečnostní kamerové systémy HIKVISION

IP kamera Chcete ochránit svůj majetek? Chcete zvýšit úroveň Vašho bezpečí? Řešíte opakovaně vandalizmus, nebo mu chcete aktivně předcházet?
Dokážeme Vám pomoci instalací bezpečnostních kamer, které pachatele odrazují již svou přítomností. V dnešní době, kdy zákony chrání spíše pachatele trestných činnů, budete mít usvědčující materiál, který odstraní veškeré pochybnosti při usvědčování pachatele. Nabízíme Vám kompletní řešení kamerového systému včetně propojení s Vaším mobilním telefonem nebo PC. Samozřejmostí je záznam s komfortním zpětným přehráváním přímo z vašeho zařízení. IP kamery v kvalitní antivandal provedení, záznam na integrovanou SD kartu, montáž na stěnu, strop, stožár, komfortní vzdálený dohled, atd...
V dnešní době, kdy je domahatelnost práva na velmi nízké úrovni, je kamerový systém velmi dobrým pomocníkem.

Bezpečnostní kamerové systémy jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití, pro zvýšení zabezpečení a ochranu vašeho majetku či dohledu nad personálem.

• Ideální zabezpečení a ochrana před krádežemi a vloupáním
• Archivace záznamu z kamerového systému
• Dohled přes mobilní telefon nebo počítač z celého světa
• Kamery pro záznam v absolutní tmě s IR přísvitem do vzdálenosti až několik desítek metrů
• Mnoho funkcí, např. detekce pohybu, SMS nebo e-mail upozornění při narušení..

Digitální bezpečnostní IP kamerové systémy.

• HD kvalita - IP kamery s vysoce kvalitním obrazem.
• Funkce - IP kamery disponují pokročilými funkcemi, jako je detekce obrazu, odesílání snímků atd.
•Jednoduchost - IP kamery jsou jednoduše propojitelné s Vaší chytrou TV, počítačem, notebookem, tabletem i chytrým telefonem přes internet.

IP kamera

Nabídka na bezpečnostní kamerové systémy zcela zdarma!

Kontaktujte nás na uvedených kontaktech, kde vám poradíme a naceníme řešení přímo pro vás. Po krátké návštěvě, kdy vám dle místních podmínek doporučíme nejvhodnější řešení na míru, vypracujeme cenovou nabídku, která obvykle trvá 1-3 pracovní dny, dle náročnosti projektu. Kamerové systémy optimalizujeme přímo pro potřeby zákazníka.

Zaujala Vás nabídka na kamerové systémy a chcete více informací? Volejte 602 35 35 78!